Ką daryti, kai rodomas prisijungimo delsos pranešimas?

Dažnai susiduriate su prisijungimo prie paskyros Airalo svetainėje delsos triktimis? Apgailestaujame, kad jums tenka patirti šiuos nesklandumus, ir esame pasirengę padėti. 

Uždelstas prisijungimas gali varginti, tačiau jis skirtas jūsų paskyros saugumui užtikrinti ir serverio stabilumui palaikyti. Atlikę šiame straipsnyje nurodytus veiksmus, galite pašalinti prisijungimo delsos triktį ir išvengti jos ateityje.

Programėlė mobiliesiems:

Interneto naršyklė:

Ką daryti susidūrus su prisijungimo delsos triktimi:

  1. Palaukite atgalinės atskaitos laikmačio: Kai pasibaigia prisijungimo laikas, geriausia yra kantriai laukti. Prisijungimo puslapyje paprastai matysite atgalinio skaičiavimo laikmatį, nurodantį laiką, kurį turite palaukti, kol vėl bus bandoma prisijungti. Šis laikmatis naudojamas siekiant išvengti tolesnės mūsų serverių perkrovos ir užtikrinti jūsų paskyros saugumą.
  2. Patikrinkite savo kredencialus: Laukdami, kol baigsis atgalinės atskaitos laikmatis, skirkite šiek tiek laiko ir dar kartą patikrinkite prisijungimo duomenis. Įsitikinkite, kad naudojate teisingą naudotojo vardą ir slaptažodį. Kartais prisijungimo triktys lengvai pašalinamos tiesiog įvedus teisingą informaciją.
  3. Išvalykite naršyklės talpyklą ir slapukus: Kartais prisijungimo problemų gali sukelti žiniatinklio naršyklės talpykloje saugomi duomenys. Naršyklės podėlio ir slapukų išvalymas gali padėti išspręsti šią triktį. Skirtingose naršyklėse pateikiamos skirtingos podėlio ir slapukų valymo instrukcijos, todėl konkrečių nurodymų ieškokite naršyklės pagalbos skiltyje.
  4. Naudokite kitą naršyklę arba įrenginį: Jei ir toliau trūks prisijungimo laikas, pabandykite naudoti kitą žiniatinklio naršyklę arba įrenginį. Tai padės nustatyti, ar triktis susijusi su jūsų dabartine sąranka.
  5. Susisiekite su palaikymo komanda: Jei atlikote šiuos veiksmus ir negalite prisijungti pasibaigus atgalinės atskaitos laikmačio laikui, laikas susisiekti su mūsų palaikymo komanda. Galėsime išsamiau ištirti triktį ir suteikti jums individualią pagalbą.

Patarimai, kaip išvengti prisijungimo skirtojo laiko ateityje: Norėdami išvengti prisijungimo laiko pabaigos ateityje, atsižvelkite į šiuos patarimus:

  1. Naudokite sudėtingus slaptažodžius: užtikrinkite, kad jūsų slaptažodis būtų pakankamai sudėtingas ir unikalus. Kurdami slaptažodį nenaudokite lengvai atspėjamos informacijos.
  2. Slaptažodžių tvarkyklė: naudokite slaptažodžių tvarkyklę, kurioje galėsite saugiai laikyti ir tvarkyti savo prisijungimų duomenis.
  3. Nebandykite prisijungti pernelyg dažnai: stenkitės nebandyti prisijungti daug kartų iš eilės. Jei pamiršote slaptažodį, nustatykite jį iš naujo pasitelkę funkciją Pamiršau slaptažodį.
  4. Reguliariai atnaujinkite programėlės arba naršyklės versiją: atnaujinus programėlės arba interneto naršyklės versiją galima išvengti prisijungimo trikčių.

Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi ir mes mielai jums padėsime!

Panašūs klausimai

Kitos temos

Vis dar reikia pagalbos?

Kreipkitės į mus ir mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komanda netrukus su jumis susisieks.
Atsiųskite mums žinutę
Airalo © 2021
  • x