Jak aktywować kartę eSIM na iPhonie lub iPadzie w Turcji?

Jak aktywować kartę eSIM na iPhonie lub iPadzie w Turcji? Zgłoszono, że niektóre iPhone'y i iPady zakupione w Turcji mają domyślnie wyłączoną funkcję eSIM. Jeśli kupiłeś i aktywowałeś swoje urządzenie po 23 czerwca 2020 r., Twoja karta eSIM zostanie aktywowana po konfiguracji i nie musisz wykonywać tych instrukcji. Jeśli nie masz włączonej funkcji eSIM, skontaktuj się z operatorem Twojej sieci komórkowej.  Poniższe instrukcje pomogą Ci aktywować kartę eSIM dla urządzeń, które zostały zakupione przed 23 czerwca 2020. Aby dokończyć poniższą procedurę, musisz zresetować urządzenie, dlatego, zanim kontynuujesz, utwórz kopię zapasową.

  1. Utwórz kopię zapasową danych z urządzenia. Następnie upewnij się, że system iOS lub iPadOS jest zaktualizowany do najnowszej wersji. 
  2. Naciśnij opcję Ustawienia > Ogólne > Przenieś zawartość lub Wyzeruj.
  3. Naciśnij opcję Wymaż zawartość i ustawienia. 
  4. Gdy pojawi się odpowiedni monit, wprowadź kod dostępu lub hasło Apple ID. Następnie potwierdź, że chcesz wymazać urządzenie.
  5. Po zakończeniu wymazywania przywróć swojego iPhone‘a lub iPada z kopii zapasowej.

Po zakończeniu możesz teraz skonfigurować kartę eSIM na swoim iPhonie lub iPadzie.  Ponadto informujemy, że zgodnie z lokalnymi przepisami Turcji, aby móc korzystać z usług transmisji danych w roamingu przez 91 dni (skumulowane) lub dłużej w okresie 120 dni, należy zarejestrować numer IMEI urządzenia w Centralnym Rejestr identyfikacyjny sprzętu w Turcji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z urzędem odpowiedzialnym za prowadzenie rejestru.W razie pytań skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszych kanałów pomocy. Źródło: https://support.apple.com/pl-pl/109343

Powiązane pytania

Inne tematy

Nadal potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, a nasz zespół obsługi klienta błyskawicznie Ci odpowie.
Wyślij nam wiadomość
Copyright Airalo © 2021
  • x