Airalo Sadakat Programı nedir?

Airalo Sadakat Programı, her eSIM satın alımında kullanıcıları ödüllendirir. Yeni kullanıcılar Gezgin olarak başlar ve %5 nakit puan kazanır. Sadakat sistemindeki konumlarını ilerletebilir ve her satın alımda ek avantajların kilidini açabilirler. Ulaşılabilecek en yüksek seviye, %10 nakit puan yüzdesi sunan Platin Gezgin’dir. 

Airmoney, işlem değerinin belirli bir yüzde değerine eşdeğer bir dijital para birimidir. Airmoney, işlem değerinin belirli bir yüzde değerine eşdeğer bir dijital para birimidir. Ödül olarak verilen Airmoney tutarı, kullanıcının sadakat programındaki üyelik düzeyine göre değişir.

Sıkça Sorulan Sorular

Farklı sadakat programı seviyeleri nelerdir?

  1. Gezgin: Yeni kullanıcılar %5 Airmoney ödülü alır.

  2. Gümüş Gezgin: Bir kullanıcı 20,00 Amerikan doları (veya eş değerini) harcadıktan sonra, her satın alma işlemi için %6 Airmoney ödülü alır.
  3. Altın Gezgin: Bir kullanıcı 70,00 Amerikan doları (veya eş değerini) harcadıktan sonra, her satın alma işlemi için %7 Airmoney ödülü alır.
  4. Platin Gezgin: Bir kullanıcı 200,00 Amerikan doları (veya eş değerini) harcadıktan sonra, her satın alma işlemi için %10 Airmoney ödülü alır.

Airmoney ödüllerinin, üyelik seviyelerine ve karşılık gelen işlem tutarlarına göre kullanıcıların hesaplarına otomatik olarak işlendiğini lütfen unutmayın. Ayrıca, satın alma işlemine indirim kuponu veya tavsiye ödülü uygulanmışsa Airmoney ödülü verilmez.  

Ayrıca Airmoney, Amerikan doları (USD) cinsinden gösterilir. Airalo, döviz kurlarını hesaplamak için üçüncü taraf bir hizmet kullanır. Her bir üyelik seviyesine ulaşmak için gereken tutarlar diğer para birimlerinde farklılık gösterebilir.

Sadakat programı için kayıt yaptırmak gerekli mi?

Sadakat programına katılmak için Airalo kullanıcısı olarak kaydolmak (uygulama veya web sitesi aracılığıyla) zorunludur. Bir hesap oluşturduğunuzda, işlemlerinize göre otomatik olarak avantajlar kazanmaya başlayacaksınız.

Sadakat programının avantajları nelerdir?

Sadakat programına katılarak, işlemleriniz için nakit puan şeklinde Airmoney almak da dahil olmak üzere çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Nakit puan yüzdeleri üyelik seviyenize göre değişir.

Bu program dört üyelik düzeyinden oluşur: Gezgin, Gümüş Gezgin, Altın Gezgin ve Platin Gezgin. Her seviye sırasıyla %5, %6, %7 ve %10 olmak üzere ayrı bir nakit puan yüzdesi sunar: Her seviye sırasıyla %5, %6, %7 ve %10 olmak üzere ayrı bir nakit puan yüzdesi sunar: Üyelik seviyelerinde ilerledikçe, belirli harcama gereksinimlerini karşılama ve bir sonraki üyelik seviyelerine ilerlemenizi kolaylaştıran özel promosyonlar gibi ek avantajlara erişebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen destek ekibimizleiletişime geçmekten çekinmeyin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

İlgili sorular

Diğer konular

Hâlâ yardıma ihtiyacınız var mı?

Bize ulaşın, müşteri destek ekibimiz kısa sürede size geri dönecektir.
Bize mesaj gönderin
Telif Hakkı Airalo © 2021
  • x