Mis on Airalo lojaalsusprogramm?

Airalo lojaalsusprogramm premeerib kasutajaid iga eSIM-i ostmise eest. Uued kasutajad alustavad Ränduritena, saades 5% rahatagastust. Nad võivad lojaalsussüsteemis kõrgemale liikuda ja iga ostuga lisahüvesid avada. Kõrgeim võimalik tase on Plaatinarändur, millega saab 10% rahatagastust. 

Rahatagastuspreemiad krediteeritakse kasutajate kontodele Airmoneyna. Airmoney on digivääring, mida saadakse protsendina tehingu väärtusest. Saadav Airmoney-summa oleneb kasutaja liikmesustasemest lojaalsusprogrammis.

Korduma kippuvad küsimused

Millised on lojaalsusprogrammi eri tasemed?

  1. Rändur. Uued kasutajad teenivad preemiana 5% Airmoney.

  2. Hõberändur. Kui kasutaja on kulutanud 20,00 $ (või samaväärse summa), teenib ta iga ostu pealt preemiana 6% Airmoney.
  3. Kuldrändur. Kui kasutaja on kulutanud 70,00 $ (või samaväärse summa), teenib ta iga ostu pealt preemiana 7% Airmoney.
  4. Plaatinarändur. Kui kasutaja on kulutanud 200,00 $ (või samaväärse summa), teenib ta iga ostu pealt preemiana 10% Airmoney.

Airmoney preemiad krediteeritakse automaatselt kasutajate kontodele nende liikmesustaseme ja tehingusumma kohaselt. Airmoney ei saa teenida, kui ostmisel kasutatakse sooduskupongi või soovituspreemiat. 

Peale selle on Airmoney seotud Ameerika Ühendriikide dollariga (USD). Airalo kasutab vahetuskursside arvutamiseks kolmandast isikust teenuseosutajat – liikmesustasemetele jõudmiseks vajalikud summad võivad muude vääringute korral erineda.

Kas lojaalsusprogrammis osalemiseks tuleb registreeruda?

Lojaalsusprogrammis osalemiseks peab registreeruma Airalo kasutajaks (rakenduse või veebisaidi kaudu). Kui olete konto loonud, hakkate oma tehingute pealt automaatselt kasu teenima.

Kas lojaalsusprogrammis osalemiseks tuleb registreeruda?

Lojaalsusprogrammiga liitudes saate kasutada mitmesuguseid hüvesid, muu hulgas tehingute eest rahatagastusena Airmoney teenimine. Rahatagastuse protsendid olenevad teie liikmesustasemest.

Programmis on neli liikmesustaset: Rändur, Hõberändur, Kuldrändur ja Plaatinarändur. Igal tasemel on oma kindel rahatagastuse protsent: vastavalt 5%, 6%, 7% ja 10%. Liikmesustasemetel ülespoole liikudes saate kasutada lisahüvesid, näiteks kindlate kulutusnõuete täitmine ja eksklusiivsed pakkumised, mis aitavad teil järgmisele liikmesustasemele pääseda.

Kui teil on küsimusi, võtke ühendust meie tugimeeskonnagaja aitame hea meelega!

Seotud küsimused

Muud teemad

Vajate endiselt abi?

Võtke meiega ühendust ja meie klienditoetiim vastab teile peagi.
Saatke meile sõnum
Autoriõigus Airalo © 2021
  • x