Mis on globaalne eSIM Discover+?

Globaalne eSIM Discover+ võimaldab kasutajatel hoida ühendust sõprade, pere ja kolleegidega üle kogu maailma, pakkudes andmesidet, kõnesid ja tekstsõnumeid. See eSIM pakub ka silmapilkset ja taskukohast ülemaailmset ühenduvust ränduritele millal ning kus tahes. Artiklis on esitatud oluline teave selle hüvede maksimaalseks ära kasutamiseks, et saaksite võõrsil reisides ühenduses olla. 

  1. Kas sellel on telefoninumber? Jah, sellel on telefoninumber. Igal globaalsel eSIM-il Discover+ on rahvusvaheline Austria telefoninumber. Kui lisate oma eSIM-i telefoninumbrit teistega jagades sellele sobiva riigikoodi, tagate sujuva suhtluse. Austria riigikood on +43 ja see tuleb lisada iga sissetuleva kõne või tekstsõnumi korral, olgu need kohalikud või rahvusvahelised.
  2. Kas ma saan helistada? Jah, saate telefonikõnesid teha ja vastu võtta. Kui kasutaja helistab globaalset eSIM-i Discover+ kasutades, peab ta veenduma, et valitud number algaks õige riigikoodiga. Kui kasutaja on näiteks Jaapanis ja tahab helistada kellelegi Filipiinidel, peab ta enne helistamist valima vastuvõtja numbri ette Filipiinide riigikoodi (+63). Selle tegemata jätmise korral ei pruugi kõned õnnestuda.
  3. Kas ma saan tekstsõnumeid saata? Jah, saate saata ja vastu võtta tekstsõnumeid (SMS). Kui tahate globaalse eSIM-iga Discover+ SMS-sõnumit saata, tuleb saaja telefoninumbri algusse lisada asjakohane riigikood. See tagab SMS-sõnumite edastamise õnnestumise. Selle tegemata jätmise korral ei pruugi sõnumid kohale jõuda.
  4. Kas ma saan lisapakette osta? Jah, te saate eSIM-ile lisapakette osta. Saadaval on andmesidemahtu, kõnesid ja tekstsõnumeid sisaldavad lisapaketid, aga eraldi lisapakette andmeside, kõnede või SMS-sõnumite jaoks ei ole. Sissetulevaid tekstsõnumeid (SMS) ei lahutata saadavalolevate SMS-sõnumite saldolt. Kui kasutaja järelejäänud kõneminutid jõuavad nulli, ei saa sissetulevaid kõnesid vastu võtta. Peale selle ümardatakse vaid sekundeid kestvad kõned ülespoole täisminutiks.
  5. Kas ma saan oma kasutust jälgida? Saate oma andmesidemahu, kõnede ja tekstsõnumite kasutust jälgida Airalo rakenduses või veebisaidil.
  6. Kas esineb ka riigipiiranguid? Toetatud riikide loendit saate vaadata globaalse eSIM-i Discover+ tooteteabe lehel.
  7. Kas see töötab kõigis eSIM-idega ühilduvates seadmetes? Globaalne eSIM Discover+ töötab tõrgeteta igas seadmes, mis toetab eSIM-e ja millel pole võrgulukustust.

Küsimuste korral pöörduge meie tugitiimi poole ja me aitame teid rõõmuga!

Seotud küsimused

Muud teemad

Vajate endiselt abi?

Võtke meiega ühendust ja meie klienditoetiim vastab teile peagi.
Saatke meile sõnum
Autoriõigus Airalo © 2021
  • x