Kā aktivizēt eSIM karti iPhone vai iPad ierīcē Turcijā?

Kā aktivizēt eSIM karti iPhone vai iPad ierīcē Turcijā? Tiek ziņots, ka dažiem Turcijā iegādātajiem iPhone un iPad tālruņiem eSIM pēc noklusējuma ir atspējota. Ja esat iegādājies un aktivizējis ierīci pēc 2020. gada 23. jūnija, jūsu eSIM karte tiks aktivizēta pēc iestatīšanas, un jums nav jāievēro šie norādījumi. Ja jums nav iespējota eSIM funkcija, sazinieties ar savu mobilo operatoru.  Tālāk sniegtie norādījumi palīdzēs jums aktivizēt eSIM karti ierīcēm, kas tika iegādātas līdz 2020. gada 23. jūnijam. Lai izpildītu tālāk norādīto procedūru, jums jāveic ierīces atiestatīšana, tāpēc pirms turpināšanas izveidojiet rezerves kopiju.

  1. Izveidojiet ierīces rezerves kopiju. Pēc tam pārliecinieties, ka ierīcē ir instalēta jaunākā iOS vai iPadOS versija. 
  2. Pieskarieties pie Settings > General > Transfer or Reset
  3. Pieskarieties pie Erase All Content and Settings. 
  4. Pēc aicinājuma ievadiet savu piekļuves kodu vai Apple ID paroli. Pēc tam apstipriniet, ka vēlaties dzēst ierīces datus.
  5. Pēc dzēšanas atjaunojiet iPhone vai iPad ierīces saturu no rezerves kopijas.

Kad tas ir izdarīts, tagad varat iestatīt eSIM savā iPhone vai iPad ierīcē.  Turklāt, lūdzu, ņemiet vērā, ka saskaņā ar Turcijas vietējiem noteikumiem, lai izmantotu viesabonēšanas datu pakalpojumus 91 dienu (uzkrāto) vai ilgāk 120 dienu periodā, ierīces IMEI ir jāreģistrē centrālajā centrā. Turcijas iekārtu identifikācijas reģistrs. Aicinām sazināties ar CEIR, lai uzzinātu vairāk. Jautājumu gadījumā, lūdzu, vērsieties mūsu atbalsta kanālos. Avots: https://support.apple.com/en-us/HT211023

Saistītie jautājumi

Citas tēmas

Vai joprojām nepieciešama palīdzība?

Sazinieties ar mums, un mūsu klientu atbalsta komanda pēc brīža jums atbildēs.
Nosūtiet mums ziņu
Autortiesības Airalo © 2021
  • x