Kā pārbaudīt, vai mana Android ierīce atbalsta eSIM kartes?

Ierīces saderība ar eSIM karti ir atkarīga no tā, vai ražotājs savās ierīcēs eSIM karti iekļauj. Tāpēc pie mums ir pieejams ar eSIM saderīgo ierīču saraksts.

Taču pastāv gadījumi, kad ierīce neatbalsta eSIM tehnoloģiju pat tad, ja tā ir norādīta kā ar eSIM saderīga. 

Android ir atvērtā pirmkoda operētājsistēma – tas nozīmē, ka katrs mobilo ierīču ražotājs vai tīkla operators var to pielāgot. Dažās valstīs un modeļos var tikt pārdoti modeļi bez eSIM tehnoloģijas. Var būt arī tā, ka eSIM funkciju nav iespējojis operators, no kura iegādājāties savu ierīci.

Izpildiet tālāk norādītās darbības, lai noskaidrotu, vai jūsu Android ierīce atbalsta eSIM tehnoloģiju. Lūdzu, atcerieties, ka šīs darbības var būt vai nebūt atbilstošas jūsu ierīcei. Labākais veids, kā pārbaudīt saderību ar eSIM tehnoloģiju, joprojām ir vēršoties pie jūsu ierīces ražotāja, pārdevēja vai galvenā operatora.

Samsung Galaxy ierīcēs:

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi, tad pieskarieties pie Savienojumi.
 2. Pieskarieties pie SIM karšu pārvaldnieks.
 3. Ja ir pieejama iespēja Pievienot eSIM karti, jūsu ierīce, visticamāk, atbalsta eSIM kartes.

Atcerieties sazināties ar pakalpojumu sniedzēju vai ierīces ražotāju, lai pārliecinātos, vai jūsu ierīcei ir iespējamas iepriekš minētās darbības.  

Google Pixel ierīcēs:

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi, tad pieskarieties pie Tīkls un internets.
 2. Pieskarieties + zīmei blakus SIM kartēm.
 • Ja lapā Pieslēgties mobilajam tīklam ir iespēja “Tā vietā lejupielādēt SIM karti?”, jūsu ierīce ir gatava darbam ar eSIM karti.

Atcerieties sazināties ar pakalpojumu sniedzēju vai ierīces ražotāju, lai pārliecinātos, vai jūsu ierīcei ir iespējamas iepriekš minētās darbības.  

Citās Android ierīcēs:

 1. Sastādiet numuru *#06# un nospiediet zvana pogu.
 2. Ja jūsu ierīce ir saderīga ar eSIM kartēm, jums būtu jāredz jūsu ierīces eSIM kartes unikālais identifikācijas numurs (EID). 

 

Tāpat eSIM kartes lietošanai nepieciešams, lai jūsu ierīce nebūtu piesaistīta operatoram. Tas jums ļauj lietot vairākas dažādu operatoru SIM un/vai eSIM kartes. Izpildiet šīs darbības, lai pārbaudītu, vai jūsu Android ierīce nav piesaistīta tīklam. 

 1. Izņemiet sava tālruņa SIM karti.
 2. Aizstājiet SIM karti ar cita operatora SIM karti. 
 3. Tagad būs redzams, ka ir mainījies operatora nosaukums jūsu sākuma ekrāna augšpusē.
 4. Tagad veiciet zvanu.

Ja zvans sasniedz adresātu, jūsu tālrunis nav piesaistīts tīklam. Ja pašlaik nevarat veikt zvanu, tālrunis ir piesaistīts pirmajam operatoram. Šajā brīdī uz ekrāna var parādīties arī paziņojums par to, ka tālrunis ir bloķēts.

Ja joprojām nav skaidrības, varat pajautāt par eSIM funkciju savas ierīces ražotājam, pārdevējam vai primārajam operatoram. 

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, un mēs labprāt jums palīdzēsim.

Saistītie jautājumi

Citas tēmas

Vai joprojām nepieciešama palīdzība?

Sazinieties ar mums, un mūsu klientu atbalsta komanda pēc brīža jums atbildēs.
Nosūtiet mums ziņu
Autortiesības Airalo © 2021
 • x