Kas ir Airalo Lojalitātes programma?

Airalo Lojalitātes programma atalgo lietotājus par katru eSIM kartes pirkumu. Jauni lietotāji sākumā ir Ceļotāja statusā un saņem naudas atmaksu 5% apmērā. Viņi var uzlabot savu statusu lojalitātes sistēmā un ar katru pirkumu iegūt jaunas priekšrocības. Augstākais sasniedzamais līmenis ir Platīna ceļotāja līmenis ar 10% naudas atmaksu. 

Atmaksātā nauda tiek ieskaitīta lietotāju kontos kā Airmoney. Airmoney ir digitālā valūta, kuras vērtība atbilst noteiktam darījuma vērtības procentam. Piešķirtais Airmoney apjoms ir atkarīgs no lietotāja dalības līmeņa lojalitātes programmas ietvaros.

Bieži uzdotie jautājumi

Kādi ir lojalitātes programmas līmeņi?

  1. Ceļotājs: Jauni lietotāji saņem Airmoney atlīdzību 5% apmērā.

  2. Sudraba ceļotājs: lietotāji, kas ir iztērējuši 20,00 USD (vai līdzvērtīgu summu), par katru pirkumu saņem Airmoney atlīdzību 6% apmērā.
  3. Zelta ceļotājs: lietotāji, kas ir iztērējuši 70,00 USD (vai līdzvērtīgu summu), par katru pirkumu saņem Airmoney atlīdzību 7% apmērā.
  4. Platīna ceļotājs: lietotāji, kas ir iztērējuši 200,00 USD (vai līdzvērtīgu summu), par katru pirkumu saņem Airmoney atlīdzību 10% apmērā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Airmoney atlīdzība tiek automātiski ieskaitīta lietotāju kontos, ņemot vērā viņu dalības līmeņus un atbilstošās darījumu summas. Tāpat par pirkumu nevar saņemt Airmoney atlīdzību, ja tam ir piemērots atlaides kupons vai uzaicinājuma atlīdzība. 

Airmoney ir piesaistīts ASV dolāram (USD). Airalo maiņas kursa aprēķinu veic ar trešās puses pakalpojuma starpniecību – katra dalības līmeņa sasniegšanai nepieciešamā summa citās valūtās var atšķirties.

Vai lojalitātes programmā ir jāreģistrējas?

Lai piedalītos lojalitātes programmā, jums jāreģistrējas kā Airalo lietotājam (lietotnē vai tīmekļa vietnē). Pēc konta izveides jūs automātiski sāksiet pelnīt priekšrocības atbilstoši jūsu darījumiem.

Vai lojalitātes programmā ir jāreģistrējas?

Pievienojoties lojalitātes programmai, jūs varat saņemt dažādas priekšrocības, tostarp Airmoney naudas atmaksu par jūsu darījumiem. Naudas atmaksas procents ir atkarīgs no jūsu dalības līmeņa.

Programma sastāv no četriem dalības līmeņiem: Ceļotājs, Sudraba ceļotājs, Zelta ceļotājs un Platīna ceļotājs. Katrā līmenī tiek nodrošināts noteikts naudas atmaksas procents – attiecīgi 5%, 6%, 7% un 10%. Paaugstinot dalības līmeni, varat iegūt papildu priekšrocības, piemēram, augstāku naudas atmaksas procentu un ekskluzīvas akcijas, kas veicina nokļūšanu nākamajā dalības līmenī.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, un mēs ar prieku palīdzēsim!

Saistītie jautājumi

Citas tēmas

Vai joprojām nepieciešama palīdzība?

Sazinieties ar mums, un mūsu klientu atbalsta komanda pēc brīža jums atbildēs.
Nosūtiet mums ziņu
Autortiesības Airalo © 2021
  • x