Kas ir Discover+ Global eSIM karte?

Discover+ globālā eSIM karte ļauj lietotājiem uzturēt sakarus ar draugiem, ģimenes locekļiem un kolēģiem visā pasaulē, izmantojot datus, zvanus un īsziņas. Tāpat šī eSIM karte ceļotājiem nodrošina tūlītēju un izdevīgu savienojumu visā pasaulē, kad un kur vien tas ir nepieciešams. Šajā rakstā ir apkopota būtiskā informācija maksimālai kartes sniegto priekšrocību izmantošanai, lai uzturētu sakarus, kamēr atrodaties ārzemēs. 

  1. Vai tas iekļauj tālruņa numuru? Jā, tas iekļauj tālruņa numuru. Katra Discover+ globālā eSIM karte iekļauj Austrijā balstītu starptautisko tālruņa numuru. Lai nodrošinātu saziņu bez aizķeršanās, jums savas eSIM kartes tālruņa numurs citiem jānodod ar pareizo valsts kodu. Austrijas valsts kods ir +43, un tas jānorāda visiem ienākošajiem zvaniem un īsziņām neatkarīgi no tā, vai tie ir vietēji vai starptautiski.
  2. Vai es varu veikt tālruņa zvanus? Jā, jūs varat veikt un saņemt tālruņa zvanus. Veicot zvanus ar Discover+ globālo eSIM karti, lietotājiem jāpārliecinās par to, ka sastādītais numurs sākas ar pareizo valsts kodu. Piemēram, ja lietotājs atrodas Japānā un vēlas sazvanīt kādu Filipīnās, adresāta numuram pirms numura sastādīšanas jāpievieno Filipīnas valsts kods jeb prefikss (+63). Neveicot šo darbību, zvanu veikšana var neizdoties.
  3. Vai varu sūtīt īsziņas? Jā, jūs varat sūtīt un saņemt īsziņas (SMS). Sūtot īsziņas ar Discover+ globālo eSIM karti ir svarīgi sākt adresāta tālruņa numuru ar atbilstošo valsts kodu. Šī darbība garantē sekmīgu īsziņu piegādi. Tās neveikšana var izraisīt īsziņu nepiegādi.
  4. Vai varu iegādāties papildināšanas pakotni? Jā, jūs varat eSIM kartei iegādāties papildinājumu. Ir pieejamas datu, zvanu un īsziņu papildināšanas pakotnes, taču netiek nodrošināta atsevišķa datu, balss pakalpojumu vai īsziņu papildināšana. Ienākošās īsziņas (SMS) netiks atskaitītas no pieejamo īsziņu bilances. Ja lietotāja atlikušo zvana minūšu skaits sasniegs nulli, ienākošos zvanus nevarēs saņemt. Turklāt zvanu ilgums tiks noapaļots augšup līdz pilnai minūtei.
  5. Vai varu uzraudzīt savu lietojumu? Jūs varat uzraudzīt datu, zvanu un īsziņu lietojumu Airalo lietotnē vai tīmekļa vietnē.
  6. Vai pastāv valstu ierobežojumi? Atbalstīto valstu sarakstu varat skatīt Discover+ globālās eSIM kartes produkta informācijas lapā.
  7. Vai šī eSIM karte darbojas visās ar eSIM saderīgajās ierīcēs? Discover+ globālā eSIM karte nevainojami darbojas jebkurā ierīcē, kas atbalsta eSIM kartes un nav piesaistīta konkrētam tīklam.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, un mēs labprāt jums palīdzēsim.

Saistītie jautājumi

Citas tēmas

Vai joprojām nepieciešama palīdzība?

Sazinieties ar mums, un mūsu klientu atbalsta komanda pēc brīža jums atbildēs.
Nosūtiet mums ziņu
Autortiesības Airalo © 2021
  • x