Co to jest program lojalnościowy Airalo?

Program lojalnościowy Airalo nagradza użytkowników za każdy zakup karty eSIM. Nowi użytkownicy zaczynają jako Podróżni, uzyskując 5% casback. Mogą oni awansować w systemie lojalnościowym i z każdym zakupem odblokowywać dodatkowe korzyści. Najwyższym osiągalnym poziomem jest poziom Platynowy podróżny, oferujący 10% cashback. 

Nagrody w postaci cashbacku są zapisywane na kontach użytkowników jako środki Airmoney. Airmoney to cyfrowa waluta odpowiadająca odsetkowi od wartości transakcji. Ilość przyznanych środków Airmoney różni się w zależności od poziomu członkostwa użytkownika w programie lojalnościowym.

Często zadawane pytania

Jakie są różne poziomy programu lojalnościowego?

  1. Podróżny: za zakupy od US$0 to US$19.99,użytkownicy otrzymują 5% jako nagrodę w Airmoney.
  2. Srebrny podróżny: gdy użytkownik wyda US$20, staje się Srebrnym podróżnym i za każdy zakup otrzymuje 6% nagrody w środkach Airmoney.
  3. Złoty podróżny: gdy użytkownik wyda $US70, staje się Złotym podróżnym i otrzymuje 7% nagrody w środkach Airmoney.
  4. Platynowy podróżny: gdy użytkownik wyda $US200, staje się Platynowym podróżnym (najwyższa ranga) i otrzymuje hojną nagrodę w wysokości 10% w środkach Airmoney.

Należy pamiętać, że nagrody w środkach Airmoney są automatycznie przyznawane na kontach użytkowników w zależności od ich poziomów członkostwa i odpowiadających im kwot transakcji. Ponadto nie można przyznać środków Airmoney, jeśli do zakupu zastosowano kupon rabatowy lub nagrodę za polecenie.

Czy wymagane jest zarejestrowanie się w programie lojalnościowym?

Do wzięcia udziału w programie lojalnościowym wymagane jest zarejestrowanie się jako użytkownik Airalo (za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej). Po utworzeniu konta automatycznie zaczniesz otrzymywać korzyści odpowiednie do Twoich transakcji.

Jakie są korzyści z programu lojalnościowego?

Dzięki dołączeniu do programu lojalnościowego możesz cieszyć się różnymi korzyściami, w tym otrzymywać środki Airmoney jako cashback za transakcje. Procent cashbacku różni się w zależności od poziomu członkostwa.

Program składa się z czterech poziomów członkostwa: Podróżny, Srebrny podróżny, Złoty podróżny i Platynowy podróżny. Każdy poziom oferuje inny procent cashbacku: odpowiednio 5%, 6%, 7% i 10%. W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy członkostwa można uzyskać dostęp do dodatkowych korzyści, takich jak spełnienie określonych wymagań dotyczących wydatków i ekskluzywnych promocji, które ułatwiają przejście do następnego poziomu członkostwa.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy, a my z przyjemnością Ci pomożemy!

Powiązane pytania

Inne tematy

Nadal potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, a nasz zespół obsługi klienta błyskawicznie Ci odpowie.
Wyślij nam wiadomość
Copyright Airalo © 2024