Nie mogę zeskanować kodu QR

Jeżeli nie możesz zeskanować podanego kodu QR, zainstaluj kartę eSIM, wpisując dane instalacyjne karty eSIM ręcznie, jeżeli masz urządzenie z systemem Android.  W przypadku urządzeń z systemem iOS możesz wybrać bezpośrednią metodę instalacji karty eSIM na tym samym urządzeniu lub metodę ręczną. Jeżeli wolisz, możesz kontynuować instalację ręczną karty eSIM, postępując zgodnie z krokami opisanymi poniżej: W systemie iOS:
 1. Przejdź do karty Moje karty eSIM, aby znaleźć informacje dotyczące Instalacji ręcznej za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej.
 2. Przejdź do sekcji Ustawienia na Twoim urządzeniu.
 3. Przejdź do sekcji Sieć komórkowa.
 4. Dodaj Plan sieci komórkowej.
 5. Wybierz opcję Wprowadź szczegóły ręcznie. System poprosi Cię o podanie następujących danych:
  • adresu SM-DP+,
  • kodu aktywacyjnego,
  • kodu potwierdzającego (jeżeli jest dostępny).
 1. Włącz kartę eSIM w sekcji Plan sieci komórkowej.
 2. Wybierz kartę eSIM do obsługi Danych komórkowych.
 3. Włącz Roaming danych. (Wyłącz podstawową linię, aby uniknąć naliczania opłat za roaming przez operatora w trakcie pobytu za granicą).
 4. Skonfiguruj APN (nazwę punktu dostępu) na swoim urządzeniu, jeżeli jest to wymagane. Jeżeli w przypadku Twojej karty eSIM ustawienia APN są wymagane, znajdziesz dane APN w informacjach dotyczących instalacji karty eSIM.
W systemie Android:
 1. Przejdź do karty Moje karty eSIM, aby znaleźć informacje dotyczące Instalacji ręcznej za pośrednictwem aplikacji lub na stronie internetowej.
 2. Przejdź do sekcji Ustawienia na Twoim urządzeniu.
 3. Naciśnij opcję Sieć i internet.
 4. Naciśnij ikonę Dodaj obok pozycji Sieć komórkowa.
 5. Naciśnij opcję Dalej, gdy pojawi się pytanie, „Nie masz karty SIM?”.
 6. Naciśnij opcję Wprowadź kod ręcznie. Urządzenie poprosi Cię o wprowadzenie informacji z kodu QR (adresu SM-DP+) widocznych na karcie Instalacja ręczna na stronie instalacyjnej karty eSIM.
 7. Włącz kartę eSIM w sekcji Sieć komórkowa.
 8. Włącz Dane komórkowe.
 9. Włącz Roaming danych. (Wyłącz podstawową linię, aby uniknąć naliczania opłat za roaming przez operatora w trakcie pobytu za granicą).
 10. Skonfiguruj APN (nazwę punktu dostępu) na swoim urządzeniu, jeżeli jest to wymagane. Jeżeli w przypadku Twojej karty eSIM ustawienia APN są wymagane, znajdziesz dane APN w informacjach dotyczących instalacji karty eSIM.
W razie pytań skontaktuj się z pomocą.  

Powiązane pytania

Inne tematy

Nadal potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, a nasz zespół obsługi klienta błyskawicznie Ci odpowie.
Wyślij nam wiadomość
Copyright Airalo © 2021
 • x