Czym jest globalna karta eSIM Discover+?

Globalna karta eSIM Discover+ umożliwia użytkownikom utrzymanie łączności ze znajomymi, rodziną i kolegami z pracy na całym świecie dzięki udostępnieniu transferu danych, połączeń i SMS-ów. Ta karta eSIM to również oferta dla podróżników, którzy oczekują błyskawicznej łączności na całym świecie, gdziekolwiek i kiedykolwiek mogą jej potrzebować, a do tego w przystępnej cenie. W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na temat tej karty eSIM, aby w pełni wykorzystać jej możliwości, gdy jesteś za granicą. 

  1. Czy do karty jest przypisany numer telefonu? Tak, do karty jest przypisany numer telefonu. Każda globalna karta eSIM Discover+ ma międzynarodowy numer telefonu z austriackim kodem kierunkowym. Dodawanie odpowiedniego kodu kierunkowego kraju przy podawaniu numeru telefonu karty eSIM gwarantuje bezproblemową komunikację. Kod kierunkowy Austrii to +43. Trzeba go uwzględnić we wszystkich połączeniach i wiadomościach przychodzących, zarówno tych krajowych, jak i międzynarodowych.
  2. Czy mogę dzwonić z tej karty? Tak, możesz nawiązywać i odbierać połączenia telefoniczne. Przy nawiązywaniu połączeń, używając globalnej karty eSIM Discover+, użytkownicy powinni pamiętać o uwzględnieniu kodu kierunkowego kraju przed wybieranym numerem. Na przykład, jeżeli użytkownik jest w Japonii i chce zadzwonić do kogoś na Filipinach, musi dodać do wybieranego numeru filipiński kod kierunkowy (+63). Jego niepodanie może uniemożliwić nawiązanie połączenia.
  3. Czy mogę wysyłać wiadomości tekstowe? Tak, możesz wysyłać i otrzymywać wiadomości tekstowe (SMS). Przy wysyłaniu wiadomości SMS, używając globalnej karty eSIM Discover+, podanie odpowiedniego kodu kierunkowego kraju przed numerem telefonu odbiorcy jest konieczne. Ten etap gwarantuje dostarczenie wysyłanej wiadomości SMS. Jeśli nie podamy kodu kierunkowego, wiadomość może nie zostać dostarczona.
  4. Czy mogę kupić pakiet doładowania? Tak, możesz kupić pakiet doładowania karty eSIM. Mamy w ofercie pakiety doładowania danych, połączeń i SMS-ów, ale osobne doładowania danych, połączeń głosowych lub SMS-ów nie są dostępne. Otrzymywanie wiadomości tekstowych (SMS) nie powoduje pomniejszenia dostępnego salda SMS. Jeżeli użytkownik wyczerpie zapas minut na połączenia, nie będzie mógł też odbierać połączeń przychodzących. Ponadto połączenia trwające niecałą minutę będą zaokrąglane do pełnej minuty.
  5. Czy mogę śledzić zużycie pakietu? Możesz monitorować zużycie danych, minut połączeń i SMS-ów w aplikacji lub na stronie internetowej Airalo.
  6. Czy są jakieś ograniczenia dotyczące krajów? Możesz sprawdzić listę obsługiwanych krajów na stronie informacji o globalnej karcie eSIM Discover+.
  7. Czy ta karta działa na wszystkich urządzeniach obsługujących karty eSIM? Globalna karta eSIM Discover+ działa bezproblemowo na dowolnym urządzeniu obsługującym karty eSIM i z odblokowanym dostępem do sieci.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia, a my z przyjemnością na nie odpowiemy!

Powiązane pytania

Inne tematy

Nadal potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, a nasz zespół obsługi klienta błyskawicznie Ci odpowie.
Wyślij nam wiadomość
Copyright Airalo © 2021
  • x