Що таке глобальна картка eSIM Discover+?

Глобальна eSIM Discover+ дає користувачам змогу залишатися на зв’язку з друзями, родиною та колегами в усьому світі за допомогою дзвінків, SMS та інтернет-трафіку. Ця eSIM також забезпечує миттєвий і доступний глобальний зв’язок для мандрівників будь-де й будь-коли. У цій статті ви знайдете важливу інформацію про те, як скористатися перевагами цієї картки, щоб залишатися на зв’язку за кордоном. 

  1. Чи надається телефонний номер? Так, телефонний номер надається. Кожна глобальна картка eSIM Discover+ має австрійський міжнародний телефонний номер. Якщо ви ділитеся телефонним номером eSIM, додавайте відповідний код країни, щоб забезпечити безперебійний зв’язок. Код країни для Австрії — це +43, і його необхідно вказувати для всіх вхідних дзвінків і SMS, як місцевих, так і міжнародних.
  2. Чи можу я здійснювати телефонні дзвінки? Так, ви можете здійснювати й приймати телефонні дзвінки. Здійснюючи дзвінки за допомогою глобальної картки eSIM Discover+, користувачі повинні перевірити, що набирають номер із правильним кодом країни на початку. Наприклад, якщо користувач перебуває в Японії та хоче зателефонувати комусь на Філіппіни, йому перед здійсненням виклику треба додати до номера одержувача код країни для Філіппін (+63). Якщо цього не зробити, спроби додзвонитися можуть виявитися невдалими.
  3. Чи можу я надсилати SMS? Так, ви можете надсилати й отримувати текстові повідомлення (SMS). Якщо надсилаєте комусь SMS за допомогою глобальної картки eSIM Discover+, обов’язково на початку телефонного номера вказуйте код країни одержувача. Цей крок гарантує успішне доставлення SMS-повідомлень. Якщо цього не зробити, повідомлення можуть бути недоставлені.
  4. Чи можу я придбати пакет поповнення? Так, ви можете придбати поповнення для картки eSIM. Доступні комплексні пакети поповнення з трафіком, дзвінками й SMS, але окреме поповнення лише трафіку, голосових викликів або SMS не надається. Отримання вхідних текстових повідомлень (SMS) не буде вираховуватися з доступного балансу SMS. Якщо залишок хвилин на рахунку користувача досягає нуля, вхідні дзвінки не приймаються. Крім того, тривалість дзвінків округлятиметься до повної хвилини.
  5. Чи можу я відстежувати використання пакета? Ви можете відстежувати використання трафіку, дзвінків і SMS у застосунку Airalo або на сайті.
  6. Чи існують обмеження щодо країн? Ви можете переглянути список підтримуваних країн на сторінці з описом пакета глобальної картки eSIM Discover+.
  7. Чи працює ця картка на всіх пристроях, сумісних з eSIM? Глобальна eSIM Discover+ без проблем працює з будь-яким пристроєм, що підтримує eSIM і не прив’язаний до оператора.

Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться зі службою підтримки. Ми завжди раді допомогти.

Пов’язані питання

Інші теми

Усе ще потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами, і наша команда підтримки клієнтів допоможе швидко розв’язати проблему.
Надішліть нам повідомлення
© Airalo, 2021. Усі права збережено
  • x