Що таке програма лояльності Airalo?

Програма лояльності Airalo винагороджує користувачів за кожне придбання eSIM. Нові користувачі починають із рівня «Мандрівник» і отримують 5% кешбеку. З кожним новим придбанням вони можуть покращувати свою позицію в системі лояльності й отримувати додаткові привілеї. Найвищий досяжний ступінь — «Мандрівник платинового рівня» з 10% кешбеку. 

Кешбек зараховується як Airmoney на обліковий запис користувача. Airmoney — це цифрова валюта, еквівалентна відсотку від величини придбання. Сума одержуваних винагород Airmoney залежить від рівня користувача в програмі лояльності.

Поширені запитання

Які існують рівні програми лояльності?

  1. Мандрівник: за придбання від 0 до 19,99 $ користувачі отримують 5% як винагороду Airmoney.
  2. Мандрівник срібного рівня: щойно користувач витратить 20 $, він стане мандрівником срібного рівня та отримає 6% від кожного придбання як винагороду Airmoney.
  3. Мандрівник золотого рівня: щойно користувач витратить 70 $, він стане мандрівником золотого рівня та отримає 7% від кожного придбання як винагороду Airmoney.
  4. Мандрівник платинового рівня: щойно користувач витратить 200 $, він стане мандрівником платинового рівня (найвищий ступінь) та отримає щедрі 10% від майбутніх придбань як винагороду Airmoney.

Зверніть увагу: винагороди Airmoney автоматично зараховуються на облікові записи користувачів залежно від рівня та відповідної суми транзакції. Крім того, Airmoney не нараховуються, якщо під час придбання застосовувалися купон на знижку чи реферальна винагорода.

Чи потрібно реєструватися для участі в програмі лояльності?

Для участі в програмі лояльності необхідно зареєструватися як користувач Airalo (через застосунок або сайт). Створивши акаунт, ви автоматично почнете отримувати вигоди відповідно до суми ваших транзакцій

Які переваги дає програма лояльності?

Приєднавшись до програми лояльності, ви можете користуватися різними перевагами, зокрема отримувати Airmoney як кешбек за ваші транзакції. Відсоток кешбеку залежить від вашого рівня в програмі лояльності.

У програмі є чотири ступені: «Мандрівник», «Мандрівник срібного рівня», «Мандрівник золотого рівня» і «Мандрівник платинового рівня». Відсотки кешбеку за рівнями становлять 5%, 6%, 7% і 10% відповідно. Підвищуйте свій рівень у програмі лояльності, щоб отримати доступ до додаткових переваг. Щоб якнайшвидше перейти на наступний рівень, користуйтеся ексклюзивними промоакціями й виконайте певні вимоги до суми придбань.

Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться зі службою підтримки. Ми завжди раді допомогти!

Пов’язані питання

Інші теми

Усе ще потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами, і наша команда підтримки клієнтів допоможе швидко розв’язати проблему.
Надішліть нам повідомлення
© Airalo, 2023. Усі права збережено