Kuidas lahendada sisselogimise ajalõpu teade?

Kas teil esineb Airalo veebisaidil probleeme sisselogimisega koos sagedaste ajalõppudega? Me mõistame, kui tüütu see võib olla, ja püüame teid aidata. 

Sisselogimise ajalõpud võivad olla tüütud, aga need on mõeldud kaitsma teie kontot ja hoidma serveri stabiilsust. Järgides selle artikli juhtnööre, saate lahendada sisselogimise ajalõpud ja võtta meetmeid nende vältimiseks tulevikus.

Mobiilirakendus:

Veebibrauseris:

Mida teha, kui esinevad sisselogimise ajalõpud?

  1. Oodake taimerit: Kui teil tekib sisselogimise ajalõpp, on parim viis kannatlikult oodata. Tavaliselt kuvatakse sisselogimislehel pöördloendustaimer, mis näitab ootamisaega, mille järel saate proovida uuesti sisse logida. Selle taimeri mõte on vältida serverite ülekoormust ja tagada teie konto turvalisus.
  2. Kontrollige oma mandaate: Taimeri lõppemist oodates leidke hetk, et oma sisselogimismandaadid üle kontrollida. Veenduge, et kasutaksite õiget kasutajanime ja parooli. Vahel saab sisselogimisprobleemid lahendada lihtsalt õigete andmete sisestamisega.
  3. Tühjendage brauseri vahemälu ja küpsised: Mõnikord võivad sisselogimisprobleemid olla põhjustatud teie veebibrauseri vahemällu salvestatud andmetest. Seda aitab lahendada brauseri vahemälu tühjendamine ja küpsiste eemaldamine. Vahemälu tühjendamise ja küpsiste eemaldamise juhtnöörid on brauseriti erinevad, seega vaadake konkreetset juhendit oma brauseri abidokumentidest.
  4. Kasutage teist brauserit või seadet: Kui teil jätkub sisselogimise ajalõppusid, proovige kasutada teist veebibrauserit või seadet. See aitab kindlaks teha, kas probleem on seotud teie praeguse seadistusega.
  5. Võtke ühendust toega: Kui olete järginud neid samme ja ei saa pärast taimeri aegumist sisse logida, on aeg võtta ühendust meie tugimeeskonnaga. Me saame probleemi edasi uurida ja pakkuda teile isiklikku abi.

Näpunäiteid tulevaste sisselogimise ajalõppude vältimiseks: Edaspidiste sisselogimise ajalõppude vältimiseks võtke arvesse järgmisi näpunäiteid:

  1. Kasutage keerulisi paroole. Veenduge, et parool oleks keeruline ja kordumatu. Ärge kasutage lihtsasti aimatavat teavet.
  2. Paroolihaldur. Kasutage sisselogimiseks kasutatava identimisteabe hoidmiseks ja haldamiseks paroolihaldurit.
  3. Piirake sisselogimiskatseid. Vältige järjestikuseid sisselogimiskatseid. Kui unustate parooli, lähtestage see funktsiooniga Ununenud parool.
  4. Värskendage rakendust või brauserit regulaarselt. Kui rakendus või veebibrauser on ajakohane, aitab see vältida sisselogimisprobleeme.

Küsimuste korral pöörduge meie tugitiimi poole ja me aitame teid rõõmuga!

Seotud küsimused

Muud teemad

Vajate endiselt abi?

Võtke meiega ühendust ja meie klienditoetiim vastab teile peagi.
Saatke meile sõnum
Autoriõigus Airalo © 2021
  • x