מהי תוכנית הנאמנות של Airalo?

תוכנית הנאמנות של Airalo מתגמלת משתמשים עבור כל רכישת eSIM. משתמשים חדשים מתחילים כ״מטיילים״ ומרוויחים 5% קאשבק. הם יכולים לעלות רמות במערכת הנאמנות ולקבל גישה להטבות נוספות עם כל רכישה. הרמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג היא ״מטייל/ת פלטינה״, המציעה 10% קאשבק. 

תגמולי קאשבק מזוכים לחשבונות המשתמשים בתור Airmoney. Airmoney הוא מטבע דיגיטלי השווה בערכו לאחוז מסוים משווי העסקה. סכום ה-Airmoney המתקבל משתנה בהתאם לרמת המשתמש בתוכנית הנאמנות.

שאלות נפוצות

אילו רמות קיימות בתוכנית הנאמנות?

  1. מטייל/ת: עבור רכישות בסך US$0 עד US$19.99, משתמשים מקבלים תגמול Airmoney של 5%.
  2. מטייל/ת כסף: ברגע שמשתמש מוציא US$20, הוא הופך למטייל כסף ומקבל תגמול של 6% Airmoney עבור כל רכישה.
  3. מטייל/ת זהב: ברגע שמשתמש מוציא $US70, הוא הופך למטייל זהב ומרוויח תגמול של 7% Airmoney.
  4. מטייל/ת פלטינה: ברגע שמשתמש מוציא $US200, הוא הופך למטייל פלטינה (הדרגה הגבוהה ביותר) ומרוויח תגמול נדיב של 10% Airmoney.

שימו לב שתגמולי Airmoney מזוכים באופן אוטומטי לחשבונות המשתמשים בהתבסס על רמות החברות שלהם וסכומי העסקאות המתאימים. בנוסף לכך, לא נוכל לזכות Airmoney אם החלתם קופון הנחה או תגמול הפניה על הרכישה. 

האם נדרשת הרשמה לתוכנית הנאמנות?

חובה להירשם כמשתמש Airalo (דרך האפליקציה או אתר האינטרנט) כדי להשתתף בתוכנית הנאמנות. לאחר יצירת חשבון, תתחילו להרוויח הטבות באופן אוטומטי בהתבסס על העסקאות שתבצעו.

אילו הטבות תוכנית הנאמנות מציעה?

בעצם ההצטרפות לתוכנית הנאמנות אפשר ליהנות מיתרונות שונים, לרבות מקבלת Airmoney בתור קאשבק עבור העסקאות שאתם מבצעים. אחוזי הקאשבק משתנים בהתאם לרמת החברות שלכם.

התוכנית מורכבת מארבע רמות חברות: מטייל/ת, מטייל/ת כסף, מטייל/ת זהב ומטייל/ת פלטינה. כל רמה מציעה אחוז קאשבק שונה: 5%, 6%, 7% ו-10%, בהתאמה. ככל שתעלו ברמות החברות, תוכלו לגשת להטבות נוספות. עמידה בדרישות הוצאה ספציפיות ומבצעים בלעדיים יאפשרו לכם לעלות לרמת החברות הבאה בקלות רבה יותר.

אם יש לכם שאלות כלשהן, אל תהססו לפנות לצוות התמיכה שלנו. אנחנו נשמח לעזור!

שאלות קשורות

נושאים אחרים

עדיין זקוקים לעזרה?

פנו אלינו וצוות תמיכת הלקוחות שלנו יחזור אליכם בין רגע.
שלחו לנו הודעה
Copyright Airalo © 2023