Kaip patikrinti, ar mano Android įrenginys palaiko eSIM kortelę?

Ar įrenginys suderinamas su eSIM, priklauso nuo to, ar gamintojas į savo įrenginius įtraukė eSIM kortelę. Štai kodėl turime su eSIM suderinamų įrenginių sąrašą , kad būtų lengviau patikrinti.

Tačiau pasitaiko atvejų, kai įrenginys nepalaiko eSIM kortelių technologijos, net jei nurodyta, kad jis suderinamas su eSIM kortele. 

Android yra atvirojo kodo operacinė sistema, todėl bet kuris mobiliųjų įrenginių gamintojas ar operatorius gali savo nuožiūra pritaikyti jos nustatymus. Kai kuriose šalyse ir regionuose gali būti parduodami eSIM kortelės nepalaikantys modeliai. Operatorius, iš kurio įsigijote įrenginį, taip pat gali būti neįjungęs eSIM funkcijos.

Atlikę toliau nurodytus veiksmus galite patikrinti, ar jūsų Android įrenginys palaiko eSIM kortelių technologiją. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų įrenginyje ne visi veiksmai gali būti galimi. Geriausias būdas patikrinti eSIM kortelės funkcijos galimybę – kreiptis į įrenginio gamintoją, pardavėją arba savo pagrindinio tinklo operatorių.

Samsung Galaxy įrenginiuose:

 1. ATVERKITE Nustatymai ir BAKSTELĖKITE Ryšiai.
 2. BAKSTELĖKITE SIM tvarkyklė.
 3. Jei matote parinktį Pridėti eSIM kortelę, tikėtina, kad jūsų įrenginys palaiko eSIM korteles.

Nepamirškite susisiekti su savo paslaugų teikėju arba įrenginio gamintoju, kad įsitikintumėte, ar anksčiau nurodyti veiksmai galimi jūsų įrenginiui.  

Google Pixel įrenginiuose:

 1. ATVERKITE programėlę Nustatymai, tada BAKSTELĖKITE Tinklas ir internetas.
 2. BAKSTELĖKITE šalia eSIM kortelės esantį ženklelį +.
 • Jei puslapyje „Prisijungimas prie mobiliojo tinklo“ yra parinktis „Atsisiųsti SIM kortelę?“, vadinasi, jūsų įrenginys palaiko eSIM kortelę.

Nepamirškite susisiekti su savo paslaugų teikėju arba įrenginio gamintoju, kad įsitikintumėte, ar anksčiau nurodyti veiksmai galimi jūsų įrenginiui.  

Kituose Android įrenginiuose:

 1. SURINKITE *#06# ir paspauskite skambinimo mygtuką.
 2. Jei įrenginys suderinamas su eSIM kortele, turėtumėte pamatyti įrenginio eSIM kortelės unikalų identifikavimo numerį (EID). 

 

Be to, jūsų įrenginys turi būti atrakintas, kad galėtumėte naudoti eSIM kortelę. tada galite naudoti kelias skirtingų operatorių SIM ir (arba) eSIM korteles. Ar jūsų Android įrenginys susietas su operatoriaus tinklu, galite patikrinti atlikę toliau nurodytus veiksmus. 

 1. Išimkite iš telefono SIM kortelę.
 2. Įstatykite kito operatoriaus SIM kortelę. 
 3. Pradžios ekrano viršuje rodomas operatoriaus pavadinimas turėtų pasikeisti.
 4. Pabandykite kam nors paskambinti.

Jei skambutis sujungiamas, vadinasi, telefonas yra nesusietas su operatoriaus tinklu. Jei paskambinti nepavyko, tai reiškia, kad telefonas yra susietas su pirmojo operatoriaus tinklu. Ekrane taip pat gali būti rodomas pranešimas, kad telefonas yra susietas su tinklu.

Jei vis dar dvejojate, susisiekite su įrenginio gamintoju, pardavėju arba pagrindiniu operatoriumi ir pasiteiraukite dėl galimybės naudoti eSIM kortelę. 

Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi ir mes mielai jums padėsime!

Panašūs klausimai

Kitos temos

Vis dar reikia pagalbos?

Kreipkitės į mus ir mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komanda netrukus su jumis susisieks.
Atsiųskite mums žinutę
Airalo © 2021
 • x