Kaip Turkijoje aktyvuoti eSIM kortelę iPhone arba iPad įrenginyje?

Kaip Turkijoje aktyvuoti eSIM kortelę iPhone arba iPad įrenginyje? Pranešama, kad kai kuriuose Turkijoje įsigytuose „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiuose „eSIM“ kortelė išjungta pagal numatytuosius nustatymus. Jei įrenginį įsigijote ir suaktyvinote po 2020 m. birželio 23 d., jūsų eSIM kortelė bus suaktyvinta po sąrankos ir jums nereikės vadovautis šiomis instrukcijomis. Jei eSIM kortelės funkcija jūsų įrenginyje neįjungta, susisiekite su savo mobiliojo ryšio operatoriumi.  Toliau pateiktos instrukcijos padės suaktyvinti el. SIM kortelę įrenginiuose, kurie buvo įsigyti iki 2020 m. birželio 23 d.. Norint sėkmingai atlikti šią procedūrą, reikia iš naujo paleisti įrenginį, todėl prieš tęsdami sukurkite atsarginę kopiją.

  1. Sukurkite atsarginę įrenginio duomenų kopiją. Būtinai atnaujinkite iOS arba iPadOS įrenginio versiją. 
  2. Bakstelėkite Settings > General > Transfer or Reset.
  3. Bakstelėkite Erase All Content and Settings. 
  4. Paprašyti įveskite prieigos kodą arba Apple ID slaptažodį. Tada patvirtinkite, kad norite ištrinti įrenginio duomenis.
  5. Kai duomenys bus ištrinti, atkurkite iPhone arba iPad duomenis iš atsarginės kopijos.

Baigę dabar galite nustatyti eSIM savo iPhone arba iPad.  Be to, atminkite, kad pagal Turkijos vietinius teisės aktus, norint naudotis tarptinklinio ryšio duomenų paslaugomis 91 dieną (sukauptas) ar ilgiau per 120 dienų laikotarpį, įrenginio IMEI turi būti užregistruotas Centrinėje Turkijos įrangos identifikavimo registras. Dėl išsamesnės informacijos rekomenduojame kreiptis į CEIR. Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi. Šaltinis: https://support.apple.com/en-us/HT211023

Panašūs klausimai

Kitos temos

Vis dar reikia pagalbos?

Kreipkitės į mus ir mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komanda netrukus su jumis susisieks.
Atsiųskite mums žinutę
Airalo © 2021
  • x