Ką daryti, kai rodomas prisijungimo delsos pranešimas?

Dažnai susiduriate su prisijungimo prie paskyros Airalo svetainėje delsos triktimis? Apgailestaujame, kad jums tenka patirti šiuos nesklandumus, ir esame pasirengę padėti. 

Uždelstas prisijungimas gali varginti, tačiau jis skirtas jūsų paskyros saugumui užtikrinti ir serverio stabilumui palaikyti. Atlikę šiame straipsnyje nurodytus veiksmus, galite pašalinti prisijungimo delsos triktį ir išvengti jos ateityje.

Mobile App:

Web Browser:

Ką daryti susidūrus su prisijungimo delsos triktimi:

 1. Palaukite, kol sutiksės atgalinio skaičiavimo laikmatis:
  susidūrus su prisijungimo delsos triktimi, geriausias pagalbininkas yra jūsų kantrybė. Prisijungimo puslapyje paprastai matysite atgalinio skaičiavimo laikmatį, nurodantį laiką, kurį turite palaukti, kol vėl bus bandoma prisijungti. Šis laikmatis naudojamas siekiant išvengti tolesnės mūsų serverių perkrovos ir užtikrinti jūsų paskyros saugumą.
 2. Patikrinkite prisijungimo duomenis:
  kol tiksint atgalinio skaičiavimo laikmačiui laukiate prisijungimo, dar kartą patikrinkite savo įvestus duomenis. Įsitikinkite, kad naudojate teisingą naudotojo vardą ir slaptažodį. Kartais prisijungimo triktys lengvai pašalinamos tiesiog įvedus teisingą informaciją.
 3. Išvalykite naršyklės podėlį ir slapukus:
  kartais prisijungimo trikčių gali kilti dėl naršyklės podėlyje laikomų duomenų. Naršyklės podėlio ir slapukų išvalymas gali padėti išspręsti šią triktį. Skirtingose naršyklėse pateikiamos skirtingos podėlio ir slapukų valymo instrukcijos, todėl konkrečių nurodymų ieškokite naršyklės pagalbos skiltyje.
 4. Naudokite kitą naršyklę arba įrenginį:
  jeigu ir toliau susiduriate su prisijungimo delsos triktimi, pabandykite naudoti kitą interneto naršyklę arba įrenginį. Tai padės nustatyti, ar triktis susijusi su jūsų dabartine sąranka.
 5. Susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi:
  jei atlikote šiuos veiksmus ir vis tiek nepavyksta prisijungti pasibaigus atgaliniam laiko skaičiavimui – metas susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi. Galėsime išsamiau ištirti triktį ir suteikti jums individualią pagalbą.

Patarimai, kaip ateityje išvengti prisijungimo delsos trikčių.

Kad ateityje išvengtumėte prisijungimo delsos trikčių, vadovaukitės šiais patarimais:

 1. Naudokite sudėtingus slaptažodžius: užtikrinkite, kad jūsų slaptažodis būtų pakankamai sudėtingas ir unikalus. Kurdami slaptažodį nenaudokite lengvai atspėjamos informacijos.
 2. Slaptažodžių tvarkyklė: naudokite slaptažodžių tvarkyklę, kurioje galėsite saugiai laikyti ir tvarkyti savo prisijungimų duomenis.
 3. Nebandykite prisijungti pernelyg dažnai: stenkitės nebandyti prisijungti daug kartų iš eilės. Jei pamiršote slaptažodį, nustatykite jį iš naujo pasitelkę funkciją Pamiršau slaptažodį.
 4. Reguliariai atnaujinkite programėlės arba naršyklės versiją: atnaujinus programėlės arba interneto naršyklės versiją galima išvengti prisijungimo trikčių.

Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi ir mes mielai jums padėsime!

Panašūs klausimai

Kitos temos

Vis dar reikia pagalbos?

Kreipkitės į mus ir mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komanda netrukus su jumis susisieks.
Siųsti žinutę
Airalo © 2024