Ar galiu iš naujo įdiegti eSIM kortelę?

Ne, paprastai eSIM kortelių pakartotinai įdiegti neįmanoma. Primygtinai rekomenduojame nepašalinti jokios eSIM kortelės, kurią dar ketinate naudoti. 

Pašalinus eSIM kortelę iš įrenginio, o paskui bandant ją atsisiųsti iš naujo, gali būti rodomas klaidos pranešimas. Kad galėtumėte naudotis mobiliojo ryšio tinklais paskirties vietoje, turėsite įsigyti, įdiegti ir aktyvuoti naują eSIM kortelę.

Rekomenduojame laikinai išjungti eSIM kortelę, kai jos nenaudojate. Atkreipkite dėmesį, kad laikinai išjungus eSIM kortelę jos galiojimo laikotarpis nesustabdomas.

Kodėl neturėtumėte pašalinti eSIM kortelės, kurią vis dar norite naudoti

Kitaip nei įprastos fizinės SIM kortelės, kurias galima keisti dedant iš vieno įrenginio į kitą, eSIM kortelės yra susietos su įrenginio aparatine įranga ir jų neįmanoma perkelti į kitą įrenginį ar iš naujo įdiegti.

Pasibaigus eSIM kortelės galiojimo laikui arba sunaudojus turimus duomenis, tą pačią eSIM kortelę galima papildyti nauju duomenų paketu. Norėdami papildyti, bakstelėkite „Mano eSIM kortelės“ > PAPILDYTI ir pasirinkite norimą įsigyti paketą.

Kodėl pravartu laikinai išjungti eSIM kortelę

Laikinai išjungę eSIM kortelę galite sutaupyti duomenų, kai kortelės aktyviai nenaudojate. Laikinai išjungus eSIM kortelę, nenaudojami duomenys fone, o tai gali būti ypač naudinga keliaujant arba įsigijus ribotus duomenų perdavimo planus.

Kaip laikinai išjungti eSIM kortelę iOS įrenginiuose:

1. Eikite į Settings > Cellular > SIMs.
2. Slinkdami ekraną susiraskite atitinkamą eSIM kortelę.  
3. Perjungikliu išjunkite parinktį Turn This Line On.

Kaip laikinai išjungti eSIM kortelę Android įrenginiuose:

1. Eikite į Nustatymai > SIM kortelės ir mobilieji tinklai.
2. Slinkdami ekrane susiraskite Tvarkyti eSIM kortelę ir pasirinkite atitinkamą eSIM kortelę.
3. Raginančioje užklausoje „Išjungti mobiliojo ryšio planą“ pasirinkite Išjungti.

Atkreipkite dėmesį, kad išjungus eSIM kortelę, ji nedeaktyvuojama visam laikui. Jūsų eSIM kortelė bus neaktyvi tol, kol nenuspręsite jos vėl aktyvuoti. 

Kilus su eSIM kortele susijusių problemų arba klausimų apie jos tvarkymą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komandą. Mielai jums padėsime.

Panašūs klausimai

Kitos temos

Vis dar reikia pagalbos?

Kreipkitės į mus ir mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komanda netrukus su jumis susisieks.
Atsiųskite mums žinutę
Airalo © 2021
  • x