Kas yra globali Discover+ eSIM kortelė?

Globali Discover+ eSIM kortelė suteikia galimybę naudotojams palaikyti ryšį su draugais, šeima ir bendradarbiais visame pasaulyje internetu, skambučiais ir žinutėmis. Ši eSIM kortelė taip pat užtikrina greitą ir nebrangų globalųjį ryšį keliautojams, kad ir kur jo prireiktų. Šiame straipsnyje pateikiama svarbiausia informacija, kaip maksimaliai išnaudoti jos privalumus ir palaikyti ryšį būnant užsienyje. 

  1. Ar šiai eSIM kortelei priskirtas telefono numeris? Taip, šiai kortelei yra priskirtas telefono numeris. Kiekvienai globaliai Discover+ eSIM kortelei priskiriamas tarptautinis telefono numeris Austrijoje. Nurodydami savo eSIM kortelės telefono numerį kitiems, pridėkite atitinkamą šalies kodą ir mėgaukitės sklandžiu ryšiu. Austrijos šalies kodas yra +43, jis turi būti visada įvedamas, kai jums skambina ir siunčia SMS žinutes tiek į vietinį, tiek į tarptautinį tinklą.
  2. Ar galėsiu skambinti telefonu? Taip, galėsite skambinti ir priimti telefono skambučius. Kai skambinsite iš globalios Discover+ eSIM kortelės numerio, įsitikinkite, kad renkamas numeris prasideda teisingu šalies kodu. Pavyzdžiui, jei naudotojas yra Japonijoje ir nori kam nors paskambinti į Filipinus, jis turi prieš skambučio gavėjo telefono numerį įvesti Filipinų šalies kodą (+63). To nepadarius, prisiskambinti gali nepavykti.
  3. Ar galėsiu siųsti SMS žinutes? Taip, galėsite siųsti ir gauti SMS žinutes. Siunčiant SMS žinutes iš globalios Discover+ eSIM kortelės numerio, prieš gavėjo telefono numerį būtinai įveskite atitinkamos šalies kodą. Šitaip užtikrinsite sėkmingą SMS žinučių pristatymą. Neįvedus atitinkamo kodo, SMS žinutės gali nepasiekti gavėjo.
  4. Ar galėsiu šiai eSIM kortelei įsigyti papildymo paketą? Taip, šią eSIM kortelę galima papildyti. Galite įsigyti duomenų, skambučių ir SMS žinučių papildymo paketus, tačiau papildymo paketai atskirai duomenims, skambučiams ar SMS žinutėms neparduodami. Gaunamos SMS žinutės nebus išskaičiuojamos iš turimo SMS žinučių likučio. Išnaudojus visas skambučiams skirtas minutes, įeinančių skambučių priimti nebegalėsite. Be to, sekundes trunkančių skambučių laikas bus apvalinamas iki visos minutės.
  5. Ar galėsiu stebėti duomenų naudojimą? Airalo programėlėje arba svetainėje galėsite stebėti savo duomenų, skambučių ir SMS žinučių naudojimą.
  6. Ar kurioms nors šalims taikomi apribojimai? Palaikomų šalių sąrašą galite patikrinti globalios Discover+ eSIM kortelės produkto informacijos puslapyje.
  7. Ar paslauga veikia visuose su eSIM kortele suderinamuose įrenginiuose? Globali Discover+ eSIM kortelė sklandžiai veikia bet kuriame įrenginyje, kuris palaiko eSIM korteles ir yra nesusietas su operatoriaus tinku.

Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi ir mes mielai jums padėsime!

Panašūs klausimai

Kitos temos

Vis dar reikia pagalbos?

Kreipkitės į mus ir mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komanda netrukus su jumis susisieks.
Atsiųskite mums žinutę
Airalo © 2021
  • x