Kodėl iPhone įrenginyje būsenos juostoje nematau 5G tinklo?

Pasitvirtinus, kad jūsų įrenginys* ir eSIM kortelė palaiko 5G tinklo režimą, turėtų būti galima prisijungti kur kas didesne duomenų perdavimo sparta. Jei iPhone įrenginio būsenos juostoje nematote 5G tinklo, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

  1. Įsitikinkite, kad esate 5G tinklo aprėpties zonoje.
  2. Eikite į Settings > Cellular/Mobile > BAKSTELĖKITE norimą SIM kortelę > Cellular/Mobile Data Options. Jei šalia Voice & Data matote 5G On, vadinasi jūsų įrenginyje aktyvuotas 5G režimas. Jei 5G parinkties nėra, tai reiškia, kad eSIM kortelė nepalaiko 5G tinglo.
  3. Jei įrenginyje įjungta 5G tinklo parinktis, įjunkite ir išjunkite lėktuvo režimą, kad vėl prisijungtumėte prie 5G tinklo.

  Jei vis dar neturite 5G ryšio ir reikia papildomos pagalbos, susisiekite su mumis klientų aptarnavimo skyriaus kanalais. * 5G korinio arba mobiliojo ryšio tinklą palaiko tik iPhone 12 ar naujesnio modelio įrenginiai. * Prisijungti prie 5G tinklo įmanoma tik esant 5G tinklo aprėpties zonoje. Per daug nutolus nuo šios zonos, sparta gali sulėtėti arba įrenginys persijungs į 4G ar LTE tinklą.  

Panašūs klausimai

Kitos temos

Vis dar reikia pagalbos?

Kreipkitės į mus ir mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komanda netrukus su jumis susisieks.
Atsiųskite mums žinutę
Airalo © 2021
  • x