Kodėl iPhone įrenginyje būsenos juostoje nematau 5G tinklo?

Pasitvirtinus, kad jūsų įrenginys* ir eSIM kortelė palaiko 5G tinklo režimą, turėtų būti galima prisijungti kur kas didesne duomenų perdavimo sparta. Jei iPhone įrenginio būsenos juostoje nematote 5G tinklo, atlikite toliau nurodytus veiksmus:
  1. Įsitikinkite, kad esate 5G tinklo aprėpties zonoje.
  2. Eikite į Settings > Cellular/Mobile > BAKSTELĖKITE norimą SIM kortelę > Cellular/Mobile Data Options. Jei skiltyje Voice & Data matote parinktį 5G On, vadinasi, jūsų įrenginyje įjungtas 5G tinklas. Jei 5G parinkties nėra, tai reiškia, kad eSIM kortelė nepalaiko 5G tinglo.
  3. Jei įrenginyje įjungta 5G tinklo parinktis, įjunkite ir išjunkite lėktuvo režimą, kad vėl prisijungtumėte prie 5G tinklo.
  Jei vis dar neprisijungiate prie 5G tinklo, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi dėl tolesnės pagalbos. *Tik iPhone 12 ar naujesni modeliai palaiko 5G korinio arba mobiliojo tinklo režimą. *Prie 5G tinklo prisijungti galima tik 5G aprėpties zonoje. Per daug nutolus nuo šios zonos, sparta gali sulėtėti arba įrenginys persijungs į 4G ar LTE tinklą.  

Panašūs klausimai

Kitos temos

Vis dar reikia pagalbos?

Kreipkitės į mus ir mūsų klientų aptarnavimo skyriaus komanda netrukus su jumis susisieks.
Atsiųskite mums žinutę
Airalo © 2021
  • x