Kad ir droši noņemt eSIM kartes no manas ierīces?

Jūs varat droši noņemt eSIM kartes savā ierīcē, kad:

eSIM kartei vairs nav aktīvas datu pakotnes

  • Iegādājoties Airalo eSIM karti, tajā vienmēr ir iekļauta aktivizēšanai gatava datu pakotne. Tas ir redzams jūsu kontā (Airalo lietotnē vai tīmekļa vietnē), ja jūsu eSIM kartei vēl ir aktīva (joprojām derīga) datu pakotne. Ja tā ir, lūdzu, nedzēsiet eSIM karti no ierīces.

Jums tā vairs nav nepieciešama

  • Dažas Airalo eSIM kartes ir paredzētas vienreizējai lietošanai un nav papildināmas. Šīs eSIM kartes pēc izlietošanas varat noņemt. 
  • Ja jums ir eSIM karte, kuru vairs neplānojat lietot, varat droši noņemt arī to.  

Jūsu jaunā eSIM karte ir paredzēta tai pašai valstij/reģionam

  • Iegādājoties eSIM karti veikalā, jūs katru reizi saņemsiet jaunu eSIM karti. Jauno eSIM karti vienmēr vajadzēs instalēt. Instalāciju vienmēr vislabāk ir sākt no nulles, lai nerastos apjukums par to, kura eSIM karte atrodas ierīcē. 

Lai noņemtu eSIM kartes no ierīces, atveriet ierīces sadaļu Mobile/Cellular Settings, pieskarieties dzēšamajai eSIM kartei un atlasiet iespēju “Remove Mobile Data Plan”. Atkarībā no ierīces šī iespēja var būt nosaukta arī par “Remove eSIM”, “Delete Mobile Plan” vai līdzīgi.

Detalizētus norādījumus par eSIM karšu noņemšanu no iOS ierīcēm skatiet sadaļā “Kā varu noņemt eSIM karti no savas iOS ierīces?”.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

Saistītie jautājumi

Citas tēmas

Vai joprojām nepieciešama palīdzība?

Sazinieties ar mums, un mūsu klientu atbalsta komanda pēc brīža jums atbildēs.
Nosūtiet mums ziņu
Autortiesības Airalo © 2021
  • x