Ako aktivovať kartu eSIM na iPhone alebo iPad v Turecku?

Ako aktivovať kartu eSIM na iPhone alebo iPad v Turecku? Niektoré iPhony a iPady zakúpené v Turecku majú eSIM predvolene zakázanú. Ak ste si zakúpili a aktivovali svoje zariadenie po 23. júni 2020, vaša eSIM sa aktivuje po nastavení a nemusíte postupovať podľa týchto pokynov. Ak nemáte kartu eSIM aktivovanú, obráťte sa na mobilného operátora.  Pokyny uvedené nižšie vám pomôžu aktivovať eSIM pre zariadenia, ktoré boli zakúpené pred 23. júnom 2020. Na dokončenie nasledujúceho postupu je potrebné resetovať zariadenie, takže pred pokračovaním vytvorte zálohu.

  1. Zálohujte svoje zariadenie. Potom sa uistite, že je aktualizované na najnovšiu verziu systému iOS alebo iPadOS. 
  2. Ťuknite na Nastavenia > Všeobecné > Prenos alebo Resetovanie
  3. Ťuknite na možnosť Vymazať celý obsah a nastavenia. 
  4. Keď sa objaví výzva, zadajte svoj prístupový kód alebo heslo pre Apple ID. Potom potvrďte, že chcete zariadenie vymazať.
  5. Po dokončení vymazania obnovte iPhone alebo iPad zo zálohy.

Po dokončení si teraz môžete nastaviť eSIM na svojom iPhone alebo iPade.  Okrem toho upozorňujeme, že v súlade s miestnymi predpismi Turecka, ak chcete využívať roamingové dátové služby 91 dní (kumulovane) alebo viac počas 120 dní, IMEI zariadenia by malo byť zaregistrované v centrále Identifikačný register zariadení Turecka. Ak potrebujete ďalšie informácie, odporúčame vám obrátiť sa na CEIR. Ak máte nejaké otázky, neváhajte kontaktovať náš kanál podpory. Zdroj: https://support.apple.com/en-us/HT211023

Súvisiace otázky

Ďalšie témy

Naďalej potrebujete pomoc?

Obráťte sa na nás a náš tím zákazníckej podpory sa vám obratom ozve.
Pošlite nám správu
Copyright Airalo © 2021
  • x