Čo je vernostný program Airalo?

Vernostný program Airalo odmeňuje používateľov za každý nákup karty eSIM. Noví používatelia začínajú na úrovni Traveler a získavajú spätne 5 %. Môžu posunúť svoju pozíciu v rámci vernostného systému a odomknúť si ďalšie výhody pri každom nákupe. Najvyššia dosiahnuteľná úroveň je Platinum Traveler, ktorá ponúka 10 %-né vrátenie peňazí. 

Odmeny vo forme vrátenia peňazí sa pripisujú ako Airomoney do účtov používateľov. Airmoney je digitálna mena ekvivalentná percentu z hodnoty transakcie. Suma udelených Airmoney sa líši v závislosti od úrovne členstva používateľa v rámci vernostného programu.

Často kladené otázky

Aké sú rôzne úrovne vernostného programu?

  1. Traveler: Noví používatelia dostanú odmenu 5 % Airmoney.

  2. Silver Traveler: Keď používateľ minie 20,00 dolárov v mene USD (alebo ekvivalent), dostane 6 % odmenu Airmoney za každý nákup.
  3. Gold Traveler: Keď používateľ minie 70,00 dolárov v mene USD (alebo ekvivalent), dostane 7 % odmenu Airmoney za každý nákup.
  4. Platinum Traveler: Keď používateľ minie 200,00 dolárov v mene USD (alebo ekvivalent), dostane 10 % odmenu Airmoney za každý nákup.

Upozorňujeme, že odmeny Airmoney sa automaticky pripisujú na účty používateľov na základe úrovne ich členstva a zodpovedajúcich súm transakcií. Airmoney však nemožno prideliť, ak sa na nákup použije zľavový kupón alebo odmena za odporúčanie. 

Okrem toho sú Airmoney vyznačené v amerických dolároch (USD). Airalo používa na výpočet výmenných kurzov službu tretej strany – sumy na dosiahnutie jednotlivých úrovní členstva sa môžu pri iných menách líšiť.

Je nutné sa do vernostného programu zaregistrovať?

Registrácia za používateľa Airalo (prostredníctvom aplikácie alebo webovej stránky) je pre účasť vo vernostnom programe povinná. Po vytvorení účtu automaticky začnete získavať výhody na základe vašich transakcií.

Je nutné sa do vernostného programu zaregistrovať?

Zapojením sa do vernostného programu môžete využívať rôzne výhody vrátane získania Airmoney ako vrátenia peňazí za vaše transakcie. Percento vrátenia peňazí sa môže líšiť v závislosti od vašej úrovne členstva.

Program pozostáva zo štyroch členských úrovní: Traveler, Silver Traveler, Gold Traveler a Platinum Traveler. Každá úroveň ponúka odlišné percento vrátenia peňazí: 5 %, 6 %, 7 % a 10 %. Ako budete postupovať cez úrovne členstva, získate prístup k ďalším výhodám, ako je splnenie špecifických výdavkových požiadaviek a exkluzívne propagačné akcie, ktoré vám uľahčia postup na ďalšiu úroveň členstva.

Ak máte nejaké otázky, neváhajte kontaktovať náš tím podporya my vám radi pomôžeme!

Súvisiace otázky

Ďalšie témy

Naďalej potrebujete pomoc?

Obráťte sa na nás a náš tím zákazníckej podpory sa vám obratom ozve.
Pošlite nám správu
Copyright Airalo © 2021
  • x