Čo je Globálna karta eSIM Discover+?

Globálna karta eSIM Discover+ umožňuje používateľom zostať v spojení s priateľmi, rodinou a kolegami na celom svete pomocou dát, hovorov a textových správ. Táto eSIM tiež poskytuje okamžité a cenovo dostupné globálne pripojenie pre cestovateľov kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujú. Tento článok načrtáva základné informácie pre maximalizáciu jej výhod, aby ste zostali v spojení, kým ste v zahraničí. 

  1. Je na karte telefónne číslo? Áno, na karte je telefónne číslo. Každá Globálna karta eSIM Discover+ obsahuje medzinárodné telefónne číslo so sídlom v Rakúsku. Pridanie príslušného kódu krajiny pri zdieľaní telefónneho čísla eSIM zaistí bezproblémovú komunikáciu. Predvoľba pre Rakúsko je +43 a musí byť uvedená pre všetky prichádzajúce hovory a SMS, či už miestne alebo medzinárodné.
  2. Môžem telefonovať? Áno, môžete volať aj prijímať telefonické hovory. Pri telefonovaní pomocou Globálnej karty eSIM Discover+ by sa používatelia mali uistiť, že volané číslo začína správnym kódom krajiny. Ak je napríklad používateľ v Japonsku a chce zavolať niekomu na Filipínach, musí pred vytočením čísla príjemcu uviesť predvoľbu Filipín (+63). V opačnom prípade môžu byť pokusy o hovor neúspešné.
  3. Môžem posielať správy SMS? Áno, môžete posielať a prijímať textové správy (SMS). Pri odosielaní správ SMS pomocou Globálnej karty eSIM Discover+ je nevyhnutné, aby telefónne číslo príjemcu začínalo príslušným kódom krajiny. Tento krok zaručuje úspešné doručovanie správ SMS. V opačnom prípade nemusia byť správy doručené.
  4. Môžem si kúpiť dobíjací balíček? Áno, môžete si zakúpiť dobíjací balíček pre kartu eSIM. K dispozícii sú balíčky dobíjania dát, hovorov a textových správ, ale individuálne dobíjanie dát, hlasu alebo SMS nie je k dispozícii. Prijímanie prichádzajúcich textových správ (SMS) nebude odpočítané z disponibilného zostatku SMS. Ak zostávajúce minúty hovoru používateľa dosiahnu nulu, prichádzajúce hovory nie je možné prijímať. Sekundy času hovorov budú okrem toho zaokrúhlené na celú minútu nahor.
  5. Môžem sledovať svoju spotrebu? V aplikácii Airalo alebo na webovej stránke môžete sledovať svoje dáta, hovory a textové správy.
  6. Sú nejaké obmedzenia týkajúce sa krajiny? Zoznam podporovaných krajín si môžete pozrieť na stránke s informáciami o produkte Globálna karta eSIM Discover+.
  7. Funguje to na všetkých zariadeniach kompatibilných s eSIM? Globálna karta eSIM Discover+ funguje bezproblémovo na akomkoľvek zariadení, ktoré podporuje eSIM a nie je zablokované na sieť.

Ak máte nejaké otázky, neváhajte kontaktovať náš tím podpory. Radi vám pomôžeme!

Súvisiace otázky

Ďalšie témy

Naďalej potrebujete pomoc?

Obráťte sa na nás a náš tím zákazníckej podpory sa vám obratom ozve.
Pošlite nám správu
Copyright Airalo © 2021
  • x