Jak mogę usunąć kartę eSIM z mojego urządzenia iOS?

Możesz bezpiecznie usunąć kartę eSIM z urządzenia, gdy:

Na karcie eSIM nie ma już aktywnego pakietu danych

  • Gdy kupujesz kartę eSIM w sklepie Airalo, zawsze otrzymujesz pakiet danych, który jest gotowy do aktywacji. Możesz sprawdzić na swoim koncie (w aplikacji Airalo lub na stronie), czy na karcie eSIM (która jeszcze nie wygasła) jest jeszcze aktywny pakiet danych. Jeżeli tak jest, nie usuwaj karty eSIM z urządzenia.

Już z niej nie korzystasz

  • Z niektórych kart eSIM ze sklepu Airalo można skorzystać tylko raz i nie można ich doładować. Możesz bezpiecznie usunąć takie karty eSIM po ich wykorzystaniu. 
  • Jeżeli masz kartę eSIM, której nie planujesz już używać, też możesz ją bezpiecznie usunąć.  

Twoja nowa karta eSIM obsługuje ten sam kraj/region

  • Gdy kupujesz kartę eSIM w sklepie, za każdym razem otrzymujesz nową kartę eSIM. Nową kartę eSIM zawsze trzeba będzie zainstalować. Zawsze lepiej instalować kartę na urządzeniu bez innych kart, aby wiedzieć, z której konkretnie karty eSIM urządzenie w danej chwili korzysta. 

Aby usunąć karty eSIM z urządzenia, przejdź do ustawień sieci komórkowych Twojego urządzenia, naciśnij kartę eSIM, którą chcesz usunąć, i wybierz opcję „Usuń plan sieci komórkowej”. W zależności od urządzenia może to być też „Usuń kartę eSIM”, „Usuń plan sieci komórkowej” lub coś podobnego.

Instrukcje krok po kroku dotyczące usuwania kart eSIM z urządzeń iOS można znaleźć w artykule „Jak usunąć kartę eSIM z systemu iOS urządzenie?'.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z pomocą techniczną.  

Powiązane pytania

Inne tematy

Nadal potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, a nasz zespół obsługi klienta błyskawicznie Ci odpowie.
Wyślij nam wiadomość
Copyright Airalo © 2021
  • x