Co je to věrnostní program Airalo?

Věrnostní program Airalo odměňuje uživatele za každý nákup eSIM. Noví uživatelé začínají na úrovni Traveler a získávají 5% cashback. S každým nákupem mohou ve věrnostním systému postoupit dál a odemknout si další výhody. Nejvyšší dosažitelnou úrovní je Platinum Traveler, která nabízí 10% cashback. 

Cashbackové odměny se uživatelům připisují na účet jako kredit Airmoney. Kredit Airmoney představuje digitální měnu odpovídající procentuálnímu podílu z hodnoty transakce. Výše přidělených kreditů Airmoney se liší v závislosti na úrovni členství uživatele ve věrnostním programu.

Nejčastější dotazy

Jaké jsou různé úrovně věrnostního programu?

  1. Traveler: Za nákupy v rozmezí od 0 do 19,99 USD obdrží uživatelé 5% odměnu v kreditech Airmoney.
  2. Silver Traveler: Jakmile uživatel utratí 20 USD, stane se z něj tzv. Silver Traveler a za každý nákup získá 6% cashback ve formě kreditů Airmoney.
  3. Gold Traveler: Jakmile uživatel utratí 70 USD, stane se z něj tzv. Gold Traveler a získá 7% cashback ve formě kreditů Airmoney.
  4. Platinum Traveler: Jakmile uživatel utratí 200 USD, stane se z něj tzv. Platinum Traveler (nejvyšší úroveň) a získá 10% cashback ve formě kreditů Airmoney.

Vezměte prosím na vědomí, že odměny v kreditech Airmoney jsou na účty uživatelů připisovány automaticky na základě jejich členských úrovní a odpovídajících částek transakcí. Odměnu v kreditech Airmoney nicméně nezískáte, pokud je na nákup uplatněn slevový kupón nebo odměna za doporučení. 

Je nutné se do věrnostního programu registrovat?

Účast ve věrnostním programu je podmíněna registrací uživatele Airalo (přes aplikaci nebo web). Po vytvoření účtu začnete automaticky získávat výhody na základě svých transakcí.

Jaké jsou výhody věrnostního programu?

Zapojením do věrnostního programu získáte různé výhody, včetně možnosti získat za své transakce cashback ve formě kreditů Airmoney. Procenta cashbacku se liší v závislosti na úrovni vašeho členství.

Program se skládá ze čtyř úrovní členství: Traveler, Silver Traveler, Gold Traveler a Platinum Traveler. Každá úroveň nabízí odlišné procento cashbacku: 5 %, 6 %, 7 % a 10 %. Při postupu po jednotlivých členských úrovních můžete získat přístup k dalším výhodám, jako je splnění specifických požadavků na výdaje a exkluzivní promoakce, které vám usnadní postup na další členskou úroveň.

S případnými dotazy se neváhejte obrátit na podporu. Rádi vám pomohou!

Související otázky

Další témata

Potřebujete pomoci ještě s něčím?

Obraťte se na nás a náš tým zákaznické podpory se vám obratem ozve.
Pošlete nám zprávu
Copyright Airalo © 2024