Qëndro i lidhur, kudo që udhëton, me tarifa të përballueshme | Mbretëri e Bashkuar | uki-mobile-30days-10gb-sq

Kartave tona eSIM u besojnë mbi 10 000 000 njerëz në mbarë botën

Google play store icon
Apple store icon
Star
Star
Star
Star
Star
Star
Nga 300,000+ recensione

Mbretëri e Bashkuar Mbretëri e Bashkuar

Uki Mobile

 • MBULIMI

  Mbretëri e Bashkuar

 • TË DHËNAT

  10 GB

 • VLEFSHMËRIA

  30 Ditë

 • ÇMIMI

  $22.50 USD

Paketat e rimbushjes në dispozicion

Shtetet e mbështetura

 • Mbretëri e Bashkuar

  Mbretëri e Bashkuar

Informacione shtesë

 • RRJETI

  O2-UK Three UK

 • LLOJI I PLANIT

  Vetëm të dhëna

 • POLITIKA E AKTIVIZIMIT

  Periudha e vlefshmërisë fillon kur karta eSIM të lidhet me rrjetin apo rrjetet e mbështetura.

 • eKYC (VERIFIKIMI I IDENTITETIT)

  Nuk kërkohet

 • OPSIONI I RIMBUSHJES

  Në dispozicion

 • INFORMACION TJETËR

  Kjo kartë eSIM mbulon Anglinë, Skocinë, Uejllsin dhe Irlandën Veriore.

$22.50 USD
$22.50 USD

Si funksionon Airalo

how does airalo work item

Shkarko aplikacionin

how does airalo work item

Zgjidh destinacionin tënd dhe paketën

how does airalo work item

Instalo kartën tënde eSIM

how does airalo work item

Aktivizo kartën tënde eSIM

Pse Airalo

Lidhje e menjëhershme

Lidhje e menjëhershme

Bli kartën tënde eSIM nga kudo

Star
Star
Star
Star
Star

by Dr.Jolin

Më ka shpëtuar jetën!

E adhuroj shek. e 21-të! Mund të udhëtosh në një vend të largët kur harxhon me qindra dollarë për roaming-un nga interneti OSE mund të shkarkosh këtë aplikacion, të marrësh një esim dhe internet brenda disa minutave nga një ofrues vendas interneti, i cili kushton sa dy kafe! U kënaqa duke parë një aplikacion takimesh në mes të Santo Domingos ndërkohë që turistët vinin vërdallë duke kërkuar wifi falas
Mbulim global

Mbulim global

Lidhu në mbi 200 vende dhe rajone të botës

Star
Star
Star
Star
Star

by BCGregory

Përvojë e shkëlqyer!

Kam disa vite që udhëtoj nëpër botë me 45 vende të shkelura. Deri tani Airalo ka qenë opsioni më i lehtë, më i dobishëm dhe me koston më efektive që kam parë për udhëtimet jashtë. Nuk keni pse të kërkoni më karta vendase SIM dhe të ndërroni numrat, sepse kështu mund të komunikoj me familjen dhe miqtë që duan të më kontaktojnë kur jam jashtë. Sinqerisht, kam pritshmëri të larta për shërbime të tilla dhe AIRALO e ka përmbushur secilin prej tyre me epërsi!
E përballueshme dhe transparente

E përballueshme dhe transparente

Nuk ka tarifa të fshehura dhe është krejtësisht me parapagesë

Star
Star
Star
Star
Star

by David Schouten

Aplikacion jashtëzakonisht i dobishëm për udhëtarët!

Ky aplikacion është tejet i dobishëm kur bëhet fjalë për udhëtime. Me sa duket, çdo vend në botë ka karta eSIM dhe ato ofrojnë shumë fleksibilitet në lidhje me çmimet dhe kohëzgjatjen. Unë e kam përdorur disa herë dhe jam shumë i kënaqur. Madje e kam përdorur disa herë në fund të muajit ku harxhova të gjithë internetin nga operatori im i zakonshëm dhe është më lirë të blesh Megabajtë nga Airalo se nga operatori im. Rekomandoj të instaloni një eSIM para se të niseni për udhëtim, në mënyrë që të keni internet menjëherë kur të arrini në destinacion!
Mbështetje 24/7/365

Mbështetje 24/7/365

Ekipi ynë i mbështetjes është në dispozicion çdo ditë në të gjitha zonat kohore

Star
Star
Star
Star
Star

by Levy Borromeo

Shërbimi i klientit ishte vërtet fantastik.

Pata një përvojë fantastike me kërkesën time për shkak të përgjigjeve të shpejta, shpjegimeve të hollësishme dhe të dobishme. Çështja ime u zgjidh shpejt. Ndjeva gjithashtu se ju e mbanit klientin në konsideratë gjatë procesit. Në përgjithësi ishte një përvojë fantastike dhe jam shumë i kënaqur me produktin.

Je gati t'i provosh kartat eSIM dhe të ndryshosh mënyrën për të qëndruar i lidhur?

Shkarko aplikacionin Airalo për të blerë, për të menaxhuar dhe për të rimbushur kartat e tua eSIM kurdo dhe kudo!

Airalo | Download mobile app
Airalo | Use your Free Credit

Përdor kredit falas.

Mund të fitoni USD $3.00 në Airmoney duke ndarë kodin e referimit me shoqërinë.